Phoscoin Logo

Phoscoin

Whitepaper Presale
Phoscoin wallet

Wat is Phoscoin?

Phoscoin is de toekomst van mobiele betalingen. Anders dan bij andere cryptovaluta, verzend en ontvang je zonder vertraging. Je hoeft dus niet langer 30 minuten op een transactie te wachten.

Phoscoin hanteert wereldwijd de laagste transactiekosten. Je kunt elke hoeveelheid voor enkel 0.0001 PSC versturen. Dat geldt dus ook voor grote bedragen; je verzendt ook $1.000.000 voor 0.0001 PSC.

Om dit mogelijk te maken, gebruikt Phoscoin een andere blockchain dan Bitcoin. Het is een mix van verschillente altcoins, met daarbovenop nieuwe technologie.

Het is simpelweg een innovatieve munt, die de wereld van betalingen op z'n kop kan zetten.

Muntspecificaties

Algoritme: PoW (Egalitarian Proof of Work)

Code: PSC Maximale

aanbod: 15 miljoen

PoW blockbeloning: varieert

Phoscoin wallet

 

Presale-prijs 0 – 1.500.000 PSC:

1 PSC = $0,10

Sale-prijs :

1.500.00 – 3.000.000 PSC:

1 PSC = $0,20

3.000.000 – 4.500.000 PSC:

1 PSC = $0,23

4.500.000 – 6.000.000 PSC:

1 PSC = $0.30

6,000,000–7,500,000 PSC:

1 PSC = $0,33

 

Al beschikbaar op:

Het team

HENRY LAMARRE

Henry Lamarre

henry.l@phoscoin.com

CEO and Founder

MATTHEW FREDERICK

Matthew Frederick

matthew.f@phoscoin.com

COO and Blockchain/PHP developer

LOUIS S. HUGHES

Louis S. Hughes

louis.h@phoscoin.com

CFO

RENÉ MASSON

René Masson

rene.m@phoscoin.com

Blockchain developer and website designer

JAQUELINE RAMIREZ

Jaqueline Ramirez

jaqueline.r@phoscoin.com

Financial specialist

KEVIN LAI

Kevin Lai

kevin.lai@phoscoin.com

CTO

ELIOT LEROY

Eliot Leroy

eliot.l@phoscoin.com

Head of Legal Department

SAMANTHA TOAI

Samantha ToAi

samantha.t@phoscoin.com

Unix System Admin

ROBERT LAURENT

Robert Laurent

robert.laurent@phoscoin.com

Company Administrator

Netanel Yahav

netanel yahav

netanel.yahav@phoscoin.com

Software Engineer