Phoscoin Logo

Phoscoin

Whitepaper Presale
Phoscoin wallet

Phoscoin nedir?

Phoscoin, di?er ?ifreleme sistemlerinin aksine mobil ödemelerin gelece?idir. Paralary anynda ve en dü?ük ücretlerle gönderir ve alyrsynyz; bu, ödeme syrasynda 30 dakika beklemeyece?iniz anlamyna gelir.

Dünya çapynda en dü?ük ücretlerle, sadece 0,0001 PSC ile istedi?iniz yere herhangi bir miktary aktarabilirsiniz. Basitçe, 1.000.000 $ ve daha fazlasyny aktarmak için 0.0001 PSC ödersiniz!

Fakat en iyi bölüm, Phoscoin merkezi olmayan bir para olup, toplulu?u kontrol eden bankalar yoktur.

Phoscoin, tüm bunlary yapabilmek için Bitcoin'den farkly bir blok zincir kullanyyor; birkaç altcoinin kary?ymy, yany syra daha fazla çaba ve yeni kodlar kary?ymydyr!

Basitçe insanlaryn ödeme alma ve ödeme yapma ?eklini de?i?tirebilecek bir yenilik.

Coin Özellikleri

Coin Algortimasy : PoW (E?itlikçi proof of work)

Coin Sembolü : PSC

Maksimum Coin Adedi : 15 Milyon

PoW block ödülü : De?i?ebilir

Phoscoin wallet

Ön saty? fiyaty 0 – 1,500,000 PSC :

1 PSC = 0.10 $

Sale Price :

1,500,00 – 3,000,000 PSC :

1 PSC = 0.20$

3,000,000 – 4.500,000 PSC :

1 PSC = 0.23$

4.500,000 – 6,000,000 PSC :

1 PSC = 0.30$

6,000,000–7,500,000 PSC :

1 PSC = 0.33$

 

Exchange'de listelendi bile:

BYZE KATILIN

Ekibimiz

HENRY LAMARRE

Henry Lamarre

henry.l@phoscoin.com

CEO ve Kurucu

MATTHEW FREDERICK

Matthew Frederick

matthew.f@phoscoin.com

COO and Blockchain/PHP developer

LOUIS S. HUGHES

Louis S. Hughes

louis.h@phoscoin.com

CFO

RENÉ MASSON

René Masson

rene.m@phoscoin.com

Blockchain developer and website designer

JAQUELINE RAMIREZ

Jaqueline Ramirez

jaqueline.r@phoscoin.com

Finansal uzman

KEVIN LAI

Kevin Lai

kevin.lai@phoscoin.com

CTO

ELIOT LEROY

Eliot Leroy

eliot.l@phoscoin.com

Head of Legal Department

SAMANTHA TOAI

Samantha ToAi

samantha.t@phoscoin.com

Unix System Admin

ROBERT LAURENT

Robert Laurent

robert.laurent@phoscoin.com

Company Administrator

Netanel Yahav

netanel yahav

netanel.yahav@phoscoin.com

Software Engineer